На російські прилавки потрапили небезпечні овочі

Всі вони не відповідали нормам за мікробіологічними показниками

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", десяту частину реалізованих з початку року овочів і фруктів забракував Росспоживнагляд за мікробіологічними показниками.

За відомостями видання, в прес-службі відомства повідомили, що за 9 місяців поточного року було досліджено близько 88 тисяч проб плодоовочевої продукції. Овочі та фрукти перевірили в лабораторіях по санітарно-хімічним, мікробіологічним та фізико-хімічним показникам.

За результатами випробувань, питома вага проб плодоовочевої продукції, що не відповідає гігієнічним нормативам за вмістом шкідливих хімічних сполук, складала 0,91%, в тому числі по імпортної продукції - 0,68%, по вітчизняній - 0,95%.

Найбільше небажаних хімікатів виявилося в баштанних культурах. У даній категорії, що не відповідають нормативам визнані 3,88 % проб, в тому числі імпортної продукції-5,25%.

За мікробіологічними показниками питома вага проб, які не відповідають гігієнічним нормативам, склала 2,95 %, в тому числі по імпортної продукції - 4,52%, по вітчизняної продукції - 2,84 %. При цьому частка проб фруктів і ягід імпортного виробництва, що не відповідають нормативам за мікробіологічними показниками, склала 10,58 %.

Як повідомляв Depo.Кубань, російські "антипрививочники" можуть мати проблеми із законом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань