UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Росію очікує зростання рівня безробіття

Експерти говорять про майбутнє зростання безробіття на Росії

На Росію очікує зростання рівня безробіт…

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", в країні 10% компаній планує скорочення персоналу.

За відомостями видання, непроста економічна ситуація, проведення пенсійної реформи та інші чинники продовжують негативно впливати на російський ринок праці. Про це пишуть "Известия" з посиланням на дослідження рекрутингового агенства HeadHunter.

За даними опитування, 10% компаній планує скоротити свій персонал в наступному році. Найбільше песимістів у великих компаніях (понад 500 працівників), а також в регіонах. У свою чергу московський бізнес очікує кращого майбутнього. Як заявила недавно мерія столиці, тільки за п'ять місяців поточного року зарплати в цьому мегаполісі виросли на 8%.

Однак в мінпраці Росії вважають, що ринок праці на Росії знаходиться в стабільному положенні, російські роботодавці заявили в служби зайнятості тільки 1,7 мільйона вакансій. Проте, за даними Росстату, в серпні 2019 року в країні було 3,3 млн. безробітних (4,3%). А це в два рази більше, ніж вакансій на біржі праці.

Не тільки роботодавці, а й здобувачі висловлюють песимістичні очікування. Їх, мабуть, не вражають цифри мінпраці. Так, про загрозу втратити роботу на власному робочому місці заявив кожен четвертий опитаний. А про те, що знайти новий заробіток буде "складно" або "дуже складно" - близько 70% опитаних.

Як повідомляв Depo.Кубань, опитування показало, що росіяни не вірять в свій вплив на події в країні.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"