На Тамані був пошкоджений магістральний водопровід

Аварія сталася під час будівництва дороги

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", через аварію залишаються без води чотири тисячі людей у станиці Вишестеблієвська.

За відомостями видання, в прес-службі компанії "Кубаньводкомплекс" заявили, що 8 жовтня, під час будівництва автодороги Вишестеблієвська - Сінний, підрядник ПМК-4 міста Кримськ порвав магістральний водовід По-7 діаметром 315 мм.

Для усунення аварійної ситуації "Кубаньводкомплекс" був змушений провести відключення пошкодженої ділянки водопровідної мережі. Перекриття труби такого діаметру займає, як правило, кілька годин. З 13:00 водопостачання по магістралі було припинено, без води залишилися чотири тисячі людей у станиці Вишестеблієвська.

На місце виїхала аварійно-відновлювальна бригада. Відновити водопостачання станиці планувалося до вечора понеділка, 8 жовтня. Однак ремонтникам було потрібно більше часу через те, що місце витоку знаходиться в найнижчій точці магістрального водоводу В-7. Аварійно-відновлювальна бригада на місці пориву водопроводу працює в цілодобовому режимі.

"Фахівці роблять все можливе, щоб відновити водопостачання в станиці в найкоротші терміни", - прокоментував ситуацію начальник РЕУ "Таманський груповий водопровід" ГУП КК "Кубаньводкомплекс" Андрій Горячкин.

За фактом пошкодження магістрального трубопроводу, що призвів до аварійної ситуації і втрат води, "Кубаньводкомплекс" підготує претензію ПМК-4.

Як повідомляв Depo.Кубань, на березі Таганрозької затоки затримані браконьєри.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань