На Кубані зараз пожежонебезпечно

Рятувальники оголосили четвертий клас пожежонебезпеки
 

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Кубань 24", загроза лісових загорянь в краї з'явилася через стійку спеку і відсутність опадів.

За відомостями видання, у більшості районів грунт висох і потріскався. А 12 червня в регіоні можливе введення вищого рівня пожежонебезпеки.

"Від будь-кинутого сірника або недопалка може виникнути ландшафтна пожежа, тобто може спалахнути трава, очерет, що підстилає поверхню. Тут встановлюється особливий протипожежний режим. Не можна проводити дії з стернею. При поточному вітрі події можуть розвиватися непередбачувано ", - сказав керівник Територіального центру моніторингу і прогнозування НС Юрій Ткаченко.

В Анапі через вітер жителям і гостям вже заборонили використовувати для купання надувні плавальні засоби, виходити в море на катамаранах. Синоптики 12 червня прогнозують посилення вітру до 20 м / c. З 13 червня Кубань можуть накрити проливні дощі з грозами, місцями з градом. Рятувальники попереджають, що в таких погодних умовах небезпечно ховатися під рекламними щитами, деревами, підходити близько до обірваних проводів і стояти під лініями електропередачі.

Як повідомляв Depo.Кубань, на Кубані пануватиме негода з градом та грозами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань