Охочі відпочити на Кубані мають сплатити курортний збір

Відпочивальники повинні сплатити гроші в перший день відпочинку

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Голос Кубані", особи, які вирішили відпочити на території Краснодарського краю, повинні будуть сплатити курортний збір в перший день перебування в регіоні.

За відомостями видання, таку новину повідомила заступник міністра РФ у справах Північного Кавказу Ольга Рухуллаева. За її словами, відповідне рішення має сприяти комфорту самих відпочиваючих, які не повинні будуть платити гроші в кінці відпустки.

Рухуллаева пояснила, що якщо туристи вирішать покинути Краснодарський край раніше, то вони отримають назад не тільки гроші з готелю, а й частково курортний збір за ті дні, які вони мали б провести в регіоні.

Заступник міністра також згадала про пільгові категорії громадян, які звільняються від сплати курортного збору. Інформація про те, хто до них входить і які документи необхідно пред'являти для підтвердження пільги, розміщена на сайті Мінкавказа.

Нагадаємо, в липні 2017 року в Російській Федерації був прийнятий закон про введення курортного збору. Платити курортний збір на території Краснодарського краю туристи змушені будуть з 16 липня поточного року. Складатиме він 10 рублів на добу. Те ж стосується Алтайського і Ставропольського країв, а також анексованого Криму.

Як повідомляв Depo.Кубань, нещодавно представник РПЦ заявив про падіння доходів храмів через збідніння населення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань