Ошукані краснодарці протестували проти свого забудовника

Ошукані пайовики ЖК «Фрегат» перекрили дві вулиці в Краснодарі
 

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Голос Кубані", забудовник «Аякс-будінвест», затягнув з будівництвом будинку на п'ять років, змусив ошуканих краснодарців вийти на вулиці міста з вимогою здати нарешті будинок в експлуатацію.

За відомостями видання, популярний краснодарський паблік «Туподар» опублікував на своїй сторінці в інстаграме фотографії протестуючих і їх заяву:

"Будівництво нашого будинку затягнулося на 5 років! 194 сім'ї очікували свої квартири всі ці роки. І ось зараз, коли РК Фрегат добудований, отримано висновок про відповідність і навіть в січні забудовник АЯКС-будінвест видав нам ключі, наші квартири (деякі вже з ремонтом) можуть бути продані з молотка!

У січні 2019 року забудовник повинен був отримати дозвіл на введення будинку в експлуатацію. Але департамент архітектури міста Краснодара не взяв до уваги наведену у відповідність з законом містобудівну документацію з будівництва будинку і відмовив у видачі зміненого градплана, що спричинило до формальної відмови до видачі дозволу на введення нашого будинку в експлуатацію.

У лютому почалася процедура банкрутства забудовника! І ось тепер, отримавши ключі, вклавши останні гроші в ремонт, ми ризикуємо знову опинитися на вулиці. Забудовник змушений призупинити подачу електроенергії і водопостачання будинку в зв'язку з труднощами по оплаті комунальних послуг, що призводить до виселення сімей з дітьми на вулицю!

Кілька сімей встигли переїхати, так як їм вже ніде жити. А між тим, глава міста Первишов Е.А., відвідавши влітку 2018 року будмайданчик практично добудованого будинку, запевнив клієнтів Аякса, що ЖК Фрегат буде зданий восени! Цей сюжет був показаний в ЗМІ.

Сьогодні ми намагаємося привернути увагу влади до нашої проблеми, яка вирішується одним підписом начальника департаменту архітектури і не вимагає ніякого вкладення бюджетних коштів".

Як повідомляв Depo.Кубань, забудовники залишили без грошей 93 краснодарців.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань