Пали сир, нищ ковбасу: На Кубані знищили 740 кг санкційних делікатесів

Для "забезпечення безпеки РФ" на Кубані знищили понад 740 кг сирів і ковбас з Європи

Як передає Depo.Кубань із посиланням "Голос Кубані", Россільгоспнагляд відзвітував про знищення в Краснодарському краї понад 740 кг санкцій продукції в 2018 році.

За відомостями видання, найчастіше під гусениці бульдозера або в піч крематорію потрапляли сири, ковбасні вироби і молюски, виробництва таких країн Європейського Союзу, як Німеччина, Іспанія, Італія, Франція, Греція, Нідерланди, Голландія, Литва, а також Королівство Нідерланди та Україна.

В рамках виконання указу президента РФ Володимира Путіна "Про застосування спеціальних економічних заходів з метою забезпечення безпеки Російської Федерації" співробітниками ветеринарного контролю було проведено понад 1065 рейдів, в тому числі понад 60 з них з співробітниками митної служби, в ході яких на кубанських прилавках шукали імпортну продукцію.

За результатами даних заходів виявлено 80 фактів знаходження санкцій продукції на території Краснодарського краю. Для "забезпечення безпеки РФ", відповідно до Указу Президента РФ від 29 липня 2015 р № 391 "Про окремі спеціальні економічні заходи, що застосовуються з метою забезпечення безпеки Російської Федерації", всі європейські делікатеси підлягали знищенню.

Нагадаємо, Росія ввела продовольче ембарго проти США, ЄС і ряду європейських країн у відповідь на санкції проти Росії через анексію Криму та агресію на Донбасі. 7 серпня 2014 року у відношенні продукції з США, ЄС, Австралії, Норвегії та Канади. Через рік в список були включені країни, які приєдналися до антиросійським санкцій – Албанія, Чорногорія, Ісландія, Ліхтенштейн, а з 1 січня 2016 року - Україна. Під заборону підпали м'ясо та м'ясна продукція, молоко і молочна продукція, риба та рибна продукція, овочі і фрукти.

Як повідомляв Depo.Кубань, на Кубані директор підприємства приховав 10 млн. рублів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Мітки: #санкції