ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Покривав боржників: На Кубані судитимуть чиновника

У Сочі судитимуть судового пристава за отримання хабарів

Depo.
13 липня 2017 15:37
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Голос Кубані", слідчий комітет завершив розслідування кримінальної справи щодо судового пристава-виконавця з Сочі. Йому пред'явлено звинувачення в двох епізодах одержання хабарів за незаконні дії і бездіяльність в великому розмірі.

За версією слідства, щодо двох місцевих жительок були порушені виконавчі провадження про стягнення з них боргів у зв'язку з неповерненням кредиту банку. Судовий пристав запропонував одній з жінок передати йому хабар у розмірі 300 тис. рублів, а інший в сумі 350 тис. рублів за припинення виконавчих проваджень, скасування тимчасових обмежень на виїзд з Російської Федерації, а також скасування постанов про звернення стягнень на кошти, що перебувають на рахунках боржницею.

Одна з жінок передала частину грошових коштів в розмірі 100 тис. рублів, однак після обидві повідомили в територіальний слідчий відділ СКР. Пізніше заявниці зустрілися з судовим приставом-виконавцем в його службовому кабінеті і передали гроші. Після отримання грошових коштів чоловік був затриманий.

Кримінальну справу порушено за п. "В" ч.5 ст.290 КК РФ, кримінальна справа із затвердженим прокурором обвинувальним висновком направлено до суду для розгляду по суті.

Як повідомляв Depo.Кубань, на Кубані депутатів, які не відзвітували про майно, позбавили повноважень.

Більше новин Кубані читайте на Depo.Кубань