ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Росія зняла заборону на "санкційні" американські ліки

Росія виключить із санкційного списку американські ліки

Depo.
15 травня 2018 17:57
ФОТО: depo.ua

Держдума Росії вносить зміни в законопроект про контрсанкції, щоб уникнути необхідності забороняти ввезення зі США ліків, аналоги яких існують у Росії, передає Depo.Кубань із посиланням на "Інтерфакс".

"Йдеться про те, щоб до другого читання виключити із законопроекту згадки конкретних галузей, конкретних товарів і послуг, які зараз прописані в законопроекті. Залишити тільки, які заходи впливу можуть застосовуватися", - сказав перший заступник голови Держдуми Іван Мельников.

До другого читання з проекту закону зникне норма, яка у варіанті першого читання вказувала на можливість заборонити ввезення в Росію ліків зі США, аналоги яких існують у РФ.

Мельников також пояснив, що в проекті закону "йдеться про припинення або призупинення міжнародного співробітництва РФ у певних галузях, перелік галузей визначається урядом РФ".

Крім того, законопроект буде доповнено нормою, що дозволяє підтримувати підприємства і галузі, що потрапили під західні санкції, повідомив голова нижньої палати парламенту В'ячеслав Володін.

Перше читання законопроекту про контрсанкції проти США пройде в Держдумі 15 травня.

Нагадаємо, що 9 травня набули чинності санкції США щодо 26 російських російських компаній і організацій.

Більше новин Кубані читайте на Depo.Кубань