ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Росіян лякають відпочинком в Абхазії

Російських туристів попереджають про ризики відпочинку в Абхазії 

Depo.
17 липня 2017 14:48
ФОТО: depo.ua

Ростуризм закликав туроператорів повідомляти своїм клієнтам криміногенну обстановку в цій країні, передає Depo.Кубань з посиланням на "Живу Кубань".

Про посилення заходів безпеки оголосили після інциденту, який стався в районі абхазького села Гудаута. Ростуризм закликав туроператорів повідомляти своїм клієнтам про ситуацію в Абхазії у зв'язку з погіршенням криміногенної обстановки в цій країні.

Росіянам на відпочинку в Абхазії краще "не розслаблятися" і бути гранично уважними і обережними. Туристам радять дотримуватися рекомендованих посольством Росії в Абхазії заходів особистої безпеки, зокрема, уникати безлюдних ізольованих місць, утримуватися від конфліктів з місцевим населенням, не залишати без нагляду малолітніх дітей та особисті речі.

Нагадаємо, 11 липня, на групу російських туристів, які поверталися з риболовлі, напали невідомі. Злочинці в масках, озброєні автоматом, погрожуючи фізичною розправою, вимагали від відпочиваючих грошей і цінностей. Чоловік чинив опір та отримав два проникаючі ножові поранення і від отриманих поранень помер.

Убивши чоловіка, злочинці викрали його сім'ю - дружину і двох дітей, а також дружину і дітей друга загиблого. Бранців вдалося звільнити під час рятувальної операції силовиків.

Як повідомляв Dеpo.Кубань, у Новоросійську на березі знайшли чорного від нафти дельфіна.

Більше новин Кубані читайте на Depo.Кубань