Росіяни розповіли, яка зарплата потрібна їм для повного щастя

184 тисячі рублів на місяць достатньо, на думку більшості росіян, для щастя

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Кубанські Новини", дослідницький центр Superjob вивчив думку 2,5 тис представників економічно активного населення країни про багатство, бідності і сумі, володіння якої обіцяє щастя її володарю.

Бачення росіян про порогові значення для визначення багатства, бідності та грошового еквівалента щастя залежать від економічної ситуації в країні: в непрості часи вони згодні на меншу, але як тільки життя налагоджується, очікування починають повзти вгору. У 2010 році для щастя росіянам потрібно було 188 тис., В 2014 - 173 тис., В лютому 2015 - 162 тис., В жовтні 2015 - 175 тис. руб.

Бідним зараз, на думку середньостатистичного росіянина, можна вважати того, хто заробляє менше 17 тис. рубів в місяць. Багатий - це людина з доходом вище 463 тис. рублів. Грошовий еквівалент щастя дорівнює 184 тис. рублів щомісяця.

Чоловіки дорожче міряють бідність і щастя, жінки встановлюють більш високий поріг багатства. Так, бідний, на думку чоловіків, отримує менше 18 тис., на думку жінок - менше 16 тис. рублів. Для щастя чоловікам потрібно 206 тис. Жінкам - на 20% менше. Поріг багатства для чоловіків - 460 тис., Для жінок - 466 тис. рубів.

Спостерігається пряма залежність між віком і грошовими уявленнями росіян про бідність, багатство і сумі, яка зробить щасливим: чим старше респонденти, тим вище їх оцінки.

Як повідомляв Depo.Кубань, на Кубані перевернувся причеп з курчатами

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook