Російських випускників хочуть зобов'язати працювати на державу

У Держдуму внесли законопроект про обов'язкові відробітки для випускників вузів

Депутат Сергій Вострецов вніс на розгляд Держдуми законопроект, що пропонує ввести для випускників вузів, які отримали освіту за рахунок бюджету, обов'язкові відпрацювання в держустановах протягом декількох років, передає Depo.Кубань із посиланням на "Макс Портал".

Автор упевнений в тому, що це піде на користь не тільки державі, але й молодим фахівцям, яким останнім часом дуже важко знайти роботу за фахом, не маючи професійного досвіду.

У тексті документа пропонується випускникам-бюджетникам, які закінчують за програмою бакалаврату, відпрацювати на державу 4 роки, за програмою специалітети - 5 років, за програмою магістратури - 6 років. Робочі місця будуть надаватися в федеральних державних органах, органах регіональної державної влади суб'єкта, органах місцевого самоврядування, державних (муніципальних) установах, унітарних підприємствах, держкорпорації, держкомпаніях, в статутному капіталі котрих присутні не менше 50% державних або регіональних грошей.

У разі відмови від відпрацювання випускнику необхідно буде повністю відшкодувати державі витрати на навчання і заходи соціальної підтримки.

Як повідомляв Depo.Кубань, під Воронежем зазнав катастрофи військовий літак.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Мітки: #Росія