ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Російських випускників хочуть зобов'язати працювати на державу

У Держдуму внесли законопроект про обов'язкові відробітки для випускників вузів

Depo.
13 квітня 2018 17:40
ФОТО: depo.ua

Депутат Сергій Вострецов вніс на розгляд Держдуми законопроект, що пропонує ввести для випускників вузів, які отримали освіту за рахунок бюджету, обов'язкові відпрацювання в держустановах протягом декількох років, передає Depo.Кубань із посиланням на "Макс Портал".

Автор упевнений в тому, що це піде на користь не тільки державі, але й молодим фахівцям, яким останнім часом дуже важко знайти роботу за фахом, не маючи професійного досвіду.

У тексті документа пропонується випускникам-бюджетникам, які закінчують за програмою бакалаврату, відпрацювати на державу 4 роки, за програмою специалітети - 5 років, за програмою магістратури - 6 років. Робочі місця будуть надаватися в федеральних державних органах, органах регіональної державної влади суб'єкта, органах місцевого самоврядування, державних (муніципальних) установах, унітарних підприємствах, держкорпорації, держкомпаніях, в статутному капіталі котрих присутні не менше 50% державних або регіональних грошей.

У разі відмови від відпрацювання випускнику необхідно буде повністю відшкодувати державі витрати на навчання і заходи соціальної підтримки.

Як повідомляв Depo.Кубань, під Воронежем зазнав катастрофи військовий літак.

Більше новин Кубані читайте на Depo.Кубань