Російським курцям їх "маленька слабкість" обійдеться дорожче 

Сигарети на Росії за рік подорожчали на 9,9%

Як передає Depo.Кубань із посиланням "Кубань 24", за даними Росстату, тютюнові вироби в січні 2019 року подорожчали на 0,8% за місяць.

За відомостями видання, основна причина щорічного підвищення цін на сигарети - зростання податків. З січня акциз на сигарети і цигарки збільшився на 10%, а ставка ПДВ зросла з 18% до 20%. Частка податку вартості недорогої пачки в 1,5 рази вища, ніж вартості сигарет преміального сегмента. При цьому пачка сигарет дешевше 55 рублів, швидше за все, нелегальна.

"Сьогодні мінімальна сума податків, яку виробник повинен сплатити до бюджету з кожної випущеної в цьому році пачки сигарет, становить 62 рубля - це тільки акцизи і ПДВ, без урахування собівартості продукту, витрат на його дистрибуцію і продаж в роздробі", - сказав віце- президент JTI Росія з корпоративних відносин і комунікацій Сергій Головко.

Рік тому цей показник був 55 рублів, повідомляє РІА "Новини". Раніше Держдума прийняла в третьому, остаточному читанні закон, який передбачає підвищення податку на додану вартість (ПДВ) до 20% з 18%, а також нові тарифи соціальних внесків. За підрахунками уряду, підвищення ПДВ принесе федеральному бюджету додаткові 620 млрд рублів на рік.

Мінекономрозвитку через підвищення ПДВ з 1 січня 2019 року запропонував замість індексації тарифів ЖКГ на 4% з 1 липня підвищити їх два рази в 2019 році.

Як повідомляв Depo.Кубань, на Кубані знищили 740 кг санкційних делікатесів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань