UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Середній розмір хабара на Кубані в 2019 році склав 635 тисяч рублів

В краї виявлено 237 фактів отримання хабарів
 

Середній розмір хабара на Кубані в 2019…

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Голос Кубані", про це в інтерв'ю виданню "Кубанські новини" повідомив прокурор краю Сергій Табельскій.

За відомостями видання, хабарництво на сьогоднішній день є однією з найсерйозніших і поширених форм корупційної поведінки.

"Про це наочно свідчить статистика – в краї за 10 місяців поточного року виявлено 237 фактів отримання хабарів на загальну суму близько 331 млн руб., 74 з них здійснені в великому і особливо великому розмірах ", - розповів прокурор.

Середній розмір хабара за рік збільшився майже в два рази, в 2018 середній хабар був всього 329 тис. руб. Максимальний розмір досяг 11,9 млн руб. - незаконну винагороду в такому розмірі отримали співробітники регіонального МНС за загальне заступництво діяльності комерційного підприємства, яке здійснювало розробку документації щодо забезпечення вимог пожежної безпеки щодо об'єктів капітального будівництва.

За 10 місяців 2019 року в Краснодарському краї зареєстровано понад 1 тисячі корупційних злочинів, з них близько 400 були здійснені у великому і особливо великому розмірі або із заподіянням великої і особливо великої шкоди, 32 – особами, що володіють спеціальним правовим статусом. Найбільше їх число становлять факти хабарництва – 372, посадових розкрадань – в531 і зловживань – 28, службового підроблення – 29.

За словами прокурора, корупція охоплює всі сфери життя в регіоні.

"Безпосередньо цьому сприяють високі корупційні ризики соціально-економічних процесів, які відбуваються в регіоні, вони обумовлені серйозними інвестиційними вкладеннями, значною ринковою вартістю державного і муніципального майна, в тому числі земельних ділянок, істотними обсягами освоюваних бюджетних коштів, житлового будівництва, розвитком транспортної інфраструктури і системи житлово-комунального господарства, наявністю привабливих природних комплексів", - розповів Сергій Табельскій.

Як повідомляв Depo.Кубань, на Кубані краї судовий пристав вимагав хабар з боржника.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"