Сочинські готелі потрапили у "чорний список"

У "чорний список" Ростуризму потрапили 36 готелів з восьми регіонів Росії

Найбільше місць розміщення, які завищують вартість проживання (дев'ять), виявлено в Краснодарському краї, передає Depo.Кубань із посиланням на "Югополіс".

У Сочі таких порушників - три. Гостьовий будинок "Білі вітрила" (категорія - без "зірок") завищив вартість проживання в номерах різних категорій на 13,5-67,7%.

Готель "Маяк" на вулиці Приморській при рекомендованій ціні розміщення не більше 3 тисяч рублів за звичайний номер, виставив ціну 7 370 рублів, що перевищує норму на 145%.

Тризірковий готель "Continents", що розташований на Курортному проспекті, 1, завищив розцінки на проживання на 29,8%: при рекомендованій ціні 4 620 рублів за номер власники готелю вимагають з клієнтів 6 тисяч.

Загалом з початку року за загальною кількістю виявлених порушень вимог урядової постанови лідирує Санкт-Петербург, на другому місці - Москва, на третьому - Калінінградська область, на четвертому - Краснодарський край. За весь період в списку побувало 217 готелів.

Найбільше порушень виявлено по готелям категорії "без зірок". На другому місці тризіркові готелі. На третьому місці готелі категорії "дві зірки".

Як повідомляв Depo.Кубань, у 2017 році у Лазаревському районі Сочі перший сильний шторм зруйнував набережну в селищі Лоо.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань