Стало відомо, яку їжу неможна буде приносити російським школярам 

Ситуацію із забороною проносу їжі в школу роз'яснив Росспоживнагляд

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", зміни торкнуться лише приготування страв з принесеною з собою їжі.

За відомостями видання, цей пункт ніяк не торкнеться можливість вибору - харчуватися в шкільній їдальні або приносити їжу з дому і повністю замінювати раціон. На цей випадок документ не поширюється, тому батьки зможуть самостійно вирішити, який спосіб харчування вибрати для своєї дитини.

Також в документі вперше складені рекомендації для побудови циклічного меню в залежності від національних і територіальних особливостей харчування. У меню обов'язково повинні бути включені продукти, збагачені вітамінами, мікроелементами і біфідобактеріями. При цьому до складу страви повинна входити виключно йодована сіль.

Також в Росспоживнагляді підкреслили, що заборона на підготовку з домашніх продуктів не є нововведенням - в нинішній редакції документа були регламентовані тільки дві форми організації харчування, а дана в допустимі не входила, але насправді це окремо чи не виносилося.

Як повідомляв Depo.Кубань, російським школярам можуть заборонити приносити їжу з собою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань