The New York Times "нагородив" Краснодар "статусом" найбожевільнішого футбольного міста Росії

Кореспондент топового видання припускає, що причиною такого "статусу" стало бажання влади "освоїти" бюджетні гроші на будівництво і реконструкцію спортивних об'єктів 

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Нову Кубань", два дні тому в The New York Times вийшов величезний аналітичний репортаж із серії "ЧС-2018", який носив назву "Найбільш футбольне місто Росії, яке виключено зі чемпіонату світу".

За відомостями видання, його написав Іван Нечепуренко, російський письменник і журналіст, який нині працює в The New York Times. Він описав причини, через які Краснодар, який володіє значною спортивною інфраструктурою, було виключено зі списку міст-господарів мундіалю.

Репортер зазначає, що багато місцевих жителів були збиті з пантелику у зв'язку з цим рішенням. Адже Краснодар є єдиним російським містом окрім Москви, в якому є дві футбольні команди, що потрапили у вищу лігу. Російська ж влада поспішила виправдатись тим, що остаточний відбір був зроблений ФІФА. А за словами Віталія Мутко, тогочасного російського спортивного міністра, жоден стадіон в Краснодарі просто не був достатньо великим для 34 000 глядачів .

Проте Нечепуренко у своєму репортажі зробив висновок, що влада була не готова зізнатися у тому факті, що стадіон в Краснодарі міг би кинути занадто велику тінь на інші об'єкти, побудовані до чемпіонату. Адже державі в цьому випадку довелося зводити нові стадіони, витрачаючи більше бюджетних коштів.

При цьому журналіст підкреслив і той факт, що стадіон ФК "Краснодар" багато в чому перевершує російські об'єкти ЧС-2018, на будівництво яких, згідно документам, пішли такі ж суми. За його словами, стадіон зовні нагадує Колізей, там є панорамний екран, один з найбільших в Європі.

Як повідомляв Depo.Кубань, через посуху для жителів і гостей Геленджика, Дивноморського і Кабардинки буде введений графік подачі води.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань