ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

The New York Times "нагородив" Краснодар "статусом" найбожевільнішого футбольного міста Росії

Кореспондент топового видання припускає, що причиною такого "статусу" стало бажання влади "освоїти" бюджетні гроші на будівництво і реконструкцію спортивних об'єктів 

Depo.
11 липня 2018 16:30
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Нову Кубань", два дні тому в The New York Times вийшов величезний аналітичний репортаж із серії "ЧС-2018", який носив назву "Найбільш футбольне місто Росії, яке виключено зі чемпіонату світу".

За відомостями видання, його написав Іван Нечепуренко, російський письменник і журналіст, який нині працює в The New York Times. Він описав причини, через які Краснодар, який володіє значною спортивною інфраструктурою, було виключено зі списку міст-господарів мундіалю.

Репортер зазначає, що багато місцевих жителів були збиті з пантелику у зв'язку з цим рішенням. Адже Краснодар є єдиним російським містом окрім Москви, в якому є дві футбольні команди, що потрапили у вищу лігу. Російська ж влада поспішила виправдатись тим, що остаточний відбір був зроблений ФІФА. А за словами Віталія Мутко, тогочасного російського спортивного міністра, жоден стадіон в Краснодарі просто не був достатньо великим для 34 000 глядачів .

Проте Нечепуренко у своєму репортажі зробив висновок, що влада була не готова зізнатися у тому факті, що стадіон в Краснодарі міг би кинути занадто велику тінь на інші об'єкти, побудовані до чемпіонату. Адже державі в цьому випадку довелося зводити нові стадіони, витрачаючи більше бюджетних коштів.

При цьому журналіст підкреслив і той факт, що стадіон ФК "Краснодар" багато в чому перевершує російські об'єкти ЧС-2018, на будівництво яких, згідно документам, пішли такі ж суми. За його словами, стадіон зовні нагадує Колізей, там є панорамний екран, один з найбільших в Європі.

Як повідомляв Depo.Кубань, через посуху для жителів і гостей Геленджика, Дивноморського і Кабардинки буде введений графік подачі води.

Більше новин Кубані читайте на Depo.Кубань