У боях за Пальміру загинув житель Кубані: Втрати росіян йдуть на десятки

Чоловік воював у Сирії за приватною угодою

Depo.
20 квітня 2017 16:34
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Кубань, про це повідомляє "Жива Кубань".

За відомостями видання, після появи інформації про загибель ще трьох російських військових фахівців у Сирії втрати російських сил під час інтенсивних боїв за античну Пальміру склали 21 особу.

У числі загиблих виявився 46-річний житель станиці Казанська Краснодарського краю. Він убитий в сирійському Тіасі, про це свідчить офіційний документ із випискою з його свідоцтва про смерть. Родичка загиблого знає, що він загинув в сирійській провінції Хомс (саме там знаходиться Тіас), і сказала, що в армії він на той момент не служив.

Як повідомляв Depo.Кубань, у середу 19 квітня в акваторії Чорного моря в районі Керченської протоки зазнав аварії суховантаж "Герої Арсеналу", на борту якого перебував екіпаж із 12 осіб. За останніми даними, одна людина врятована, троє загинули. Доля ще 8 осіб невідома.

За останньою інформацією, рятувальники виявили в морі два порожніх гідрокостюма. Робота в зоні аварії ускладнюється несприятливими погодними умовами - сильним вітром, пориви якого досягають 20 м/с і хвилюванням моря.

Більше новин Кубані читайте на Depo.Кубань