У Краснодарі 15 людей з інвалідністю стрибнуть з парашутом

Стрибки відбудуться в межах проекту соціально-психологічної реабілітації "Мені б у небо"

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Кубань 24", на аеродромі біля селища Енем 12 жовтня відбудеться серія парашутних стрибків учасників проекту соціально-психологічної реабілітації "Мені б у небо".

За відомостями видання, політ з висоти 4 тис. м в тандемі з інструктором здійснять 15 осіб з проблемами опорно-рухового апарату. На аеродромі "Південне небо" учасники проекту прибудуть в супроводі групи підтримки, де будуть їх рідні, друзі, лікарі-реабілітологи. Співробітники ДОСААФ проведуть детальний інструктаж. На місці за кожним з новачків закріплять досвідчених тандем-майстрів.

В небо спортсменів підніме літак АН-28. Стрибок виконується з висоти 4 тис. м з парашутної системи "Тандем" під куполом "Крило". Сам момент польоту в небі буде знятий на фото і відео, а по приземленню кожному учаснику вручать сертифікат і значок парашутиста.

Організатори проекту "Мені б у небо" підготували культурну програму і запросили відомих музикантів. У червні фахівці Південного регіонального центру протезування та ортопедії оголосили набір в команду. Бажаючим потрібно було отримати схвалення лікарів і заручитися підтримкою близьких.

Парашутні стрибки планується проводити щорічно. Проект "Мені б у небо" вже реалізований в Севастополі, Сімферополі, Санкт-Петербурзі, Москві, Липецькій і Кіровській областях.

Як повідомляв Depo.Кубань, в Новоросійську стався прорив Неберджаєвського водоводу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань