UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Краснодарі високий рівень забруднення повітря

Він увійшов до числа міст з підвищеним рівнем забрудненням повітря
 

У Краснодарі високий рівень забруднення…

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", за останні п'ять років кількість пилу в крайовій столиці збільшилася більш ніж на 50%.

За відомостями видання, про це йдеться в щорічнику "Стан забруднення атмосфери в містах на території Росії за 2018 рік", підготовленому в Державній геофізичній обсерваторії.

"Середньорічні концентрації зважених речовин перевищують 1 ГДК в Краснодарі і Новоросійську, також формальдегіду – в Краснодарі, діоксиду азоту – в Новоросійську", - йдеться в звіті.

У щорічній доповіді "Про стан природокористування та про охорону навколишнього середовища Краснодарського краю в 2018 році" йдеться про те, що забруднення повітря – це один з головних чинників, що впливають на здоров'я населення. І більшою мірою ця проблема стосується міських поселень. Головне джерело забруднення – автомобілі.

"Викид в атмосферне повітря значної кількості забруднюючих речовин від автотранспортних засобів – понад 600 тисяч тонн в рік. Внесок автотранспорту в сумарний викид забруднюючих речовин від пересувних та стаціонарних джерел по краю в цілому становить понад 80%", - повідомляється в доповіді.

Як пише газета "КП-Кубань", найближчим часом автомобілізація перевищить критичний рівень. За даними Автостата, в Краснодарському краї на 1 січня 2019 року парк легкових автомобілів склав понад 1,8 млн одиниць, це 328 машин на тисячу жителів. Більше авто тільки в Москві і Московській області.

Як повідомляв Depo.Кубань, в Туапсинському районі загасили лісову пожежу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"