У Краснодарі за хабарі судитимуть трьох екс-поліцейських

Злочин виявили співробітники УФСБ Росії по Краснодарському краю 

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Кубань 24", кримінальну справу стосовно трьох колишніх співробітників МВС в серпні направили до суду.

За відомостями видання, за версією слідства 28 червня 2017 року до заступника начальника контрольно-методичного управління звернувся начальник одного з відділів поліції СУ УВС по Сочі. Під час розмови він передав 50 тисяч рублів за потурання по службі і лояльне ставлення до його підлеглого при контролі за розслідуванням кримінальної справи.

В цей же день до заступника начальника контрольно-методичного управління звернувся його підлеглий, який також, перебуваючи в службовому кабінеті начальника, передав йому 4 тисяч рублів за виставляння статистичних карток про хід розслідування кримінальних справ, що знаходилися у провадженні слідчих територіальних слідчих підрозділів.

Порушили кримінальні справи по одержанню хабаря, дрібному хабарництву і наданні хабаря. Колишнього заступника начальника контрольно-методичного управління помістили під варту, а інших - під підписку про невиїзд.

Розслідування завершено. Заступник прокурора Краснодарського краю затвердив обвинувальний висновок у кримінальній справі стосовно начальника відділу по злочинам у сфері економіки контрольно-методичного управління ГСУ ГУ МВС Росії по краю, начальника відділу з розслідування злочинів на території, що обслуговується відділу поліції Лазаревського району слідчого управління УВС по Сочі ГУ МВС Росії по краю і начальника відділення по методичному забезпеченню і контролю розслідування злочинів про ДТП контрольно-методичного управління ГСУ ГУ МВ Д Росії по краю. Матеріали справи направили до Жовтневого районного суду Краснодара.

Як повідомляв Depo.Кубань, в Краснодарі невідомі поцупили з банкомату 2 мільйона рублів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань