UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Санкт-Петербурзі в день виборів побили члена виборчкому

Співробітниця поліції вважала за краще не помічати інцидент
 

У Санкт-Петербурзі в день виборів побили…

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", "Спостерігачі Петербурга" опублікували відео нападу, скоєного на ділянці 1619.

За відомостями видання, на записі можна побачити, як чоловік підходить до члена комісії з правом дорадчого голосу Василю Дьяченко та б'є його кулаком в живіт. На цей напад ніхто в залі не реагує. Лише одна дівчина підходить і питає, що сталося. Найцікавіше – навіть співробітники поліції, які були присутні на виборчій дільниці, не стали втручатися в ситуацію.

Потерпілий Василь Дяченко розповів "Медузі", що напад стався після того, як він поскаржився голові комісії Ірині Яніковской на неправильне заповнення вкладних аркушів виборчих списків - сторінки не були пронумеровані. Одному з членів комісії заборонили перевірити ці листи. Після цього на Дьяченко почали тиснути кілька чоловіків, які теж перебували на ділянці. Удар в живіт, за словами Дяченка, йому завдав чоловік, який також значився ще одним членом комісії з правом дорадчого голосу.

У момент нападу на дільниці була присутня старший лейтенант поліції, яка обернулася на крик, а потім стала розмовляти по телефону. Тоді Дьяченко сам підійшов до неї, але співробітниця поліції не стала з ним розмовляти і врешті-решт просто відвернулася. Її реакцію потерпілий записав на відео.

Як повідомив Василь Дяченко "Медузи", він поки не подав заяву в поліцію, але вже пройшов медогляд. У нього зафіксована тупа травма живота та забій передньої черевної стінки. Зараз він проводить консультації, як правильно скласти заяву.

До слова сказати, ділянка, на якому був присутній Дьяченко, відзначився не тільки нападом на члена комісії. Тут кандидат на пост губернатора Олександр Бєлов набрав лише 59,9% голосів, тоді як в середньому по району цей результат досягав 76,5%.

Як повідомляв Depo.Кубань, на Кубані явка виборців в Єдиний день голосування склала 62,7%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook