UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Сочі двоє директорів спіймалися на розкраданні міських коштів

В місті засудили двох директорів за велику крадіжку з міського бюджету

У Сочі двоє директорів спіймалися на роз…

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", вирок вступив в законну силу.

За відомостями видання, в 2016 році департамент міського господарства адміністрації міста Сочі і муніципальне підприємство "Водостік", директором, якого був М.А. Мелешко, уклали договір про утримання, експлуатацію, очищення і відновлення водозабірних і водовідвідних каналів в Імеретинській низовині Адлерського району.
Мелешко уклав договір з директором ТОВ "Південна експлуатаційна-сервісна компанія "Енергія"  Сітновим Е.А. про транспортування відходів і сміття на спеціалізований об'єкт для їх утилізації.

Ситніков не приступивши до роботи, склав підроблені документи про перевезення відходів майже на 20 мільйонів рублів. Документи директор компанії надав Мелешко. Зловмисники перевели гроші на розрахункові рахунки МУП "Водостік". Після чого, вкрадені кошти вони поділили між собою.

За даним фактом СУ УВС по місту Сочі було порушено і розслідувано кримінальну справу. Сочинський суд визнав обвинувачених винними і призначив покарання: Мелешко у вигляді трьох років і п'яти місяців ув'язнення. Ситников відправиться за грати на два роки і п'ять місяців.

Як повідомляв Depo.Кубань, кубанський шахрай вкрав в пенсіонерки 100 тисяч рублів.
 
 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook