У Сочі порятунок дельфіна завершився його смертю

У Сочі загинув дельфін, якого відпочиваючі перенесли в човен
 

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Кубань 24", це сталося 13 квітня на пляжі в районі Головінка.

За відомостями видання, у центр порятунку дельфінів “Дельфа” зателефонували очевидці. Вони повідомили, що спостерігають за морським ссавцем, плаваючим по колу в районі Головінка. Люди перемістили дельфіна в човен, наповнену водою.

“Небайдужі люди хотіли як краще, так як довгий час підтримували дельфіна в воді без гідрокостюмів і сильно замерзли. Але ми також дуже хочемо попередити всіх - будь ласка, не вилучайте з моря дельфінів, навіть якщо ви вважаєте, що це єдиний спосіб їм допомогти. Це величезний стрес для морської тварини, яка і так перебуває в критичному стані! В жодному разі не треба гладити і чіпати її без особливої необхідності”, - розповіли в центрі порятунку.

На місце прибули волонтери. Тварина була в критичному стані, у неї не було одного ока. У човні вона практично не рухалася, завалилася на бік, часто дихала. Для того щоб знизити стрес, азовку перемістили в море. Однак 14 квітня стало відомо, що дельфін загинув.

“Спробувати врятувати цю азовку можна було тільки при наявності стаціонару, і навіть в цьому випадку шанси на порятунок вкрай малі. Одноразове застосування медикаментів не врятує життя хворої тварини. Багато очевидців очікували, що наші волонтери заберуть дельфіна, але забирати його нікуди. Ми всіма силами шукаємо допомогу для будівництва стаціонарного центру, на даний момент зібрано лише 17% від необхідної суми”, - відзначили в “Дельфі”.

Як повідомляв Depo.Кубань, готуватися до підтоплень закликали жителів Кримського району.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань