UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Сочі протестували проти жорстокості до тварин

У Сочі більше ста чоловік вийшли на мітинг проти жорстокості до тварин
 

У Сочі протестували проти жорстокості до…

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Голос Кубані", 10 листопада в рамках загальноросійської акції "Закон повинен працювати, шкуродер - сидіти в тюрмі!" в Сочі відбувся зоозахисних мітинг.

За відомостями видання, Сочі став єдиним містом Краснодарського краю, в якому мітинг отримав погодження від адміністрації, в інших містах під різними приводами заявки зоозахисників були відхилені. У мітингу взяли участь понад 100 осіб.

В рамках всеросійської акції зоозахисники вимагають посилити покарання за жорстоке поводження з тваринами за статтею 245 КК РФ, передбачити в статті покарання за будь-яке порушення статей Закону про відповідальне поводження з тваринами із заподіянням шкоди життю і здоров'ю тварини, розробити порядок вилучення тварин у громадян, які піддають тварин від жорстокого поводження.

Крім цього, зоозахисники наголошують на важливості запровадження в КоАП адміністративної відповідальності за будь-які порушення норм федерального закону "Про відповідальне поводження з тваринами", які не привели до збитку життю і здоров'я тварини. Заборонити пропаганду жорстокості в інтернеті і ЗМІ.

Як повідомляє capost.media, сочинські зоозахисники вважають, що потрібно наділити органи місцевого самоврядування повноваженнями щодо попередження та ліквідації хвороб тварин, їх лікування, вилову і утримання  бездоглядних тварин. А також внести в методику розрахунку розміру субвенцій вартість, достатню для того, щоб тварин можна було правильно і безболісно відловлювати, розміщувати, стерилізувати, робити щеплення, маркування і чіпування.

Учасники мітингу наголошують, що Сочі потрібно переймати передові практики роботи з бездоглядними тваринами, встановити "Порядок організації діяльності притулків для тварин", привести всі нормативні акти Краснодарського краю у відповідність з законом про відповідальне поводження з тваринами, заборонити самовигул домашніх вихованців (коли господарі лінуються ходити на прогулянки з собаками і відправляють їх на вулицю).

Крім того, сочинські зоозахисники вважають за необхідне організувати масштабну просвітницьку роботу серед населення щодо гуманного та відповідального поводження з тваринами.

В ході мітингу було зібрано понад 500 підписів на підтримку вимог активістів.

Як повідомляв Depo.Кубань, Армавірі школярі намагалися підпалити кішку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"