У Сочі забудовник продавав квартири в переданому під знесення будинку

У Сочі забудовник продавав квартири в переданому під знесення будинку
 

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Кубань 24", за версією слідства, з квітня 2015 року по червень 2017 року 32-річний мешканець Сочі, не маючи відповідного дозволу, будував будинок на 59 квартир на вулиці Високогірній Хостінського району Сочі.

За відомостями видання, гроші на будівництво він отримував від жителів краю та інших регіонів Росії, яким продавав квартири в споруджуваному будинку. Чоловік продав 27 квартир і отримав за договорами купівлі-продажу понад 32 млн рублів. При цьому забудовник приховав від покупців інформацію про те, що будинок підлягав знесенню за рішенням суду, повідомили в прес-службі прокуратури Краснодарського краю.

Заступник прокурора Краснодарського краю затвердив обвинувальний висновок у кримінальній справі стосовно недобросовісного забудовника. Справу направлено до Центрального районного суду Сочі для розгляду по суті.

Обвинувачений перебуває під вартою. На його майно накладено арешт. Чоловікові загрожує до десяти років позбавлення волі з додатковими покараннями у вигляді штрафу до 1 млн рублів і обмеженням свободи на термін до двох років або без таких.

Як повідомляв Depo.Кубань, шахраї викрали у сочинців 122 млн рублів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань