UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В Гуамській ущелині порушувалися правила безпеки туристів

Прокуратура заборонила експлуатувати тепловоз в Гуамській ущелині
 

В Гуамській ущелині порушувалися правила…

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Голос Кубані", прокуратура Апшеронського району тимчасово заборонила експлуатацію тепловоза в Гуамській ущелині через порушення вимог безпеки.

За відомостями видання, піший прохід по ущелині дозволений. В ході перевірки прокуратура встановила, що АТ "Апшеронськ-Лагонакі", використовуючи орендований тепловоз ТУ-8 і три пасажирських вагони з метою надання екскурсійних послуг, не організувало проведення робіт з підтвердження відповідності вимогам безпеки і технічним регламентам, що могло спричинити загрозу життю і здоров'ю громадян.

В ході перевірки розкриті факти несвоєчасного обслуговування залізничного полотна, до роботи були допущені особи, які не пройшли навчання заходам пожежної безпеки, на території використовуваного комплексу були відсутні вогнегасники та автоматична пожежна сигналізація. Прокуратура зажадала від керівництва підприємства усунення виявлених порушень.

"Не дивлячись на повідомлення керівника організації про те, що порушення усунуто, в ході проведення прокуратурою додаткових перевірочних заходів з'ясовано, що будь-які роботи по ліквідації порушень не проводилися", - повідомили в прес-службі прокуратури Краснодарського краю.

За даним фактом прокурор району звернувся в Апшеронський районний суд з позовною заявою до АТ "Апшеронськ-Лагонакі" з вимогами покласти обов'язок провести відповідні роботи по ремонту залізниці і забезпечити майновий комплекс системами пожежогасіння. У цивільній справі прийняті забезпечувальні заходи, спрямовані на заборону експлуатації комплексу, до усунення виявлених порушень.

Як повідомляв Depo.Кубань, в Краснодарі сталася зупинка трамваїв.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"