В Краснодарі водіїв громадського транспорту звільнили за хамство

Шістьох водіїв громадського транспорту Краснодара звільнили за хамство

Як передає Depo.Кубань із посиланням "Живу Кубань", така інформація була озвучена на зустрічі людей з інвалідністю з представниками органів влади та організацій міста.

За відомостями видання, у числі тих, хто відповідав на численні запитання учасників зустрічі - фахівці Краснодарського трамвайно-тролейбусного управління. Інвалід 2-ї групи Марія Сорокоумова підняла тему, що стосується грубості водіїв громадського транспорту, відмов від перевезення пільговиків.

Заступник директора департаменту транспорту і дорожнього господарства Володимир Анфиногенов зазначив, що факти неприпустимої поведінки не залишаються без уваги. У 2018 році до дисциплінарної відповідальності 147 разів привернули водіїв компаній - перевізників. Шість осіб було звільнено.

Анфиногенов також закликав городян активніше дзвонити за телефоном "гарячої лінії" (218-99-18), називаючи при цьому номер маршруту, зупинку і час. Відомо, що зараз на маршрутах громадського транспорту в крайовій столиці працює 236 одиниць низкопольного транспорту. Це 168 автобусів, 41 тролейбус і 27 трамваїв, повідомляє прес-служба мерії Краснодара.

Як повідомляв Depo.Кубань, на Росії можуть офіційно дозволити матюкатися під час концертів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань