В школах Краснодара посили санітарні заходи через спалахи пневмонії

Через захворювання дітей на пневмонію в школах Краснодара посилені санітарні заходи

Як передає Depo.Кубань із посиланням "Живу Кубань", для профілактики і запобігання нових випадків захворювання вирішено провести дезінфекцію всіх приміщень в школах.

За відомостями видання, краснодарської школу №46 закрили на карантин через пневмонію. Всього з навчального закладу із запаленням легенів госпіталізували 10 дітей. У зв'язку з появою інфекції навчальні заняття були припинені з середи, 6 лютого.

За словами фахівців, серед учнів школи №46 нових випадків захворювання на запалення легенів не виявлено. Троє з десяти дітей вже виписані, що залишилися продовжують перебувати в медустановах на лікуванні, при цьому йдуть на поправку. Відомо, що всі 10 хворих на пневмонію школярів не були щеплені.

Для запобігання нових випадків захворювання у всіх школах, дитячих садах і установах культури буде проведена позапланова дезінфекція приміщень. У школах будуть проведені додаткові класні години, на яких батькам розкажуть про важливість вакцинації.

А з 7 лютого у всіх школах Краснодара будуть посилені "вхідні фільтри": перед початком занять учням будуть вимірювати температуру і проводити візуальний огляд, повідомляє прес-служба адміністрації Краснодара.

Глава міста, у зв'язку з тим, що сталося, звернувся до батьків з проханням уважніше ставитися до стану здоров'я дітей, не відправляти дитину в школу або дитячий сад з ознаками застуди або грипу, своєчасно звертатися до медичних установ.

Як повідомляв Depo.Кубань, в Краснодарі закрили школу через спалах пневмонії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Мітки: #школа