В Сочі старший сержант вчинив насильство проти свого підлеглого

Старший сержант засуджений за насильство по відношенню до рядового в Сочі

Як передає Depo.Кубань із посиланням "Живу Кубань", начальник завдав кілька ударів плоскою частиною приклада автомата по сідничної частини підлеглого.

За відомостями видання, встановлено, що в липні 2018 старший сержант Калашников перебував на території військової частини 3662, розташованої в Адлерському районі Сочі. Він зауважив, що при чищенні автомата рядовий Синіцин залишив ганчірку в газовідвідної трубки. Начальник завдав бічною плоскою частиною приклада автомата не менше 10 ударів по ділянці сідниць підлеглого, заподіявши останньому фізичний біль, принизивши його честь і гідність.

Пізніше старший сержант Калашников в кімнаті для зберігання зброї роти завдав бічній плоскою частиною приклада автомата не менше 15 ударів тому ж підлеглому.

"Сочинським гарнізонним військовим судом Калашников визнаний винним в скоєнні дій, що виходять за межі його службових повноважень і які спричинили порушення прав потерпілого, з застосуванням насильства. Йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 2 роки в колонії-поселенні, - прокоментувала ситуацію для слідчий з особливо важливих справ військового слідчого управління СК Росії по Південному військовому округу Діана Єловська.

Як повідомляв Depo.Кубань, кубанський браконьєр впіймав в капкан та вбив близько сотні тварин.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань