ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Кубанських полісменів покарали за "закриті очі" під час нападів на штаб Навального

Краснодарських поліцейських притягнули до відповідальності за бездіяльність під час нападів на штаб Олексія Навального 

Depo.
11 серпня 2017 09:00
ФОТО: depo.ua

Голова федерального штабу Навального Леонід Волков розмістив на сайті МВС РФ офіційну скаргу на бездіяльність співробітників краснодарської поліції, які не вживали заходів проти "груп хуліганів", які неодноразово нападали на місцевий офіс штабу, передає Depo.Кубань з посиланням на "ЮГА".

Йому прийшла відповідь за підписом т.в.о. заступника начальника поліції з охорони громадського порядку УМВС по Краснодару А. Просянникова. У ньому говориться, що за результатами службової перевірки "були зафіксовані порушення службової дисципліни, в результаті чого винні посадові особи були притягнуті до суворої дисциплінарної відповідальності".

Координатор штабу Навального в Краснодарі Мирослав Валькович не уточнив, про який саме напад йдеться.

"Цим займалася московська юридична служба. Ймовірно, це відповідь за сукупністю наших звернень, тому що їх було багато", - сказав він.

У прес-службі УМВС по Краснодару ситуацію коментувати відмовилися.

Нагадаю, пенсіонери із "Загонів Путіна" нападали на краснодарський штаб Навального кілька разів. За словами активістів штабу, 4 липня вони розірвали плакати, перевернули столи та стільці, вкрали речі, що лежали на столі, і обклеїли штаб зображеннями президента Росії Володимира Путіна, а 31 липня вони забили дошками двері штабу. Останній напад закінчився вибитими дверима і склом.

Більше новин Кубані читайте на Depo.Кубань