ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Лише відпрацьовують години: Російські батьки незадоволені шкільними вчителями

Дві третини росіян (70,4%), які взяли участь в опитуванні Рахункової палати, вважають, що знань, які дають в школі, недостатньо для вступу до ВНЗ

Depo.
12 жовтня 2017 11:40
ФОТО: depo.ua

Опитування Рахункової палати проводилося з квітня по вересень 2017 року, передає Depo.Кубань з посиланням на "Кубанські новини".

Повністю якістю викладання в школах задоволені лише 17,1% опитаних. Вони сказали, що педагоги дають міцні і глибокі знання.

23,1% респондентів вважають, що вчителі лише відпрацьовують години і не піклуються про отримані дитиною знання. Більшість учасників опитування (56,6%) не були настільки категоричні і відповіли, що є педагоги, які прищеплюють інтерес до предмету, а є ті, хто просто проводить урок.

Найбільше нарікань у росіян викликає робота шкільних вчителів з іноземної мови (15,3%), математики (14,4%) та російської мови (11%). Решта предметів, включаючи хімію, фізику, біологію та географію, набрали 7-7,5% голосів проти.

Більшість батьків, які взяли участь в опитуванні, розраховують, що їхня дитина після школи піде до вишу (69%). При цьому лише третина опитаних (29,6%) вважає, що для вступу достатньо знань, які дають в школі.

70,8% мам і тат зізналися, що їм доводиться оплачувати додаткові заняття з репетитором.

Як повідомляв Depo.Кубань, на Росії зібралися боротись із тероризмом збільшенням у школах релігії.

Більше новин Кубані читайте на Depo.Кубань