На нове житло кубанцям доведеться відкладати майже 10 років

Скільки необхідно буде відкладати заради придбання двокімнатної квартири площею 50 м. кв.

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", оціночна компанія "ФінЕкспертиза" взяла середні значення по рівню заробітної плати в регіоні та вартості квадратного метра житла.

За відомостями видання, передбачається, що на покупку житлоплощі буде відкладати сім'я з двох людина не менше 50% всього місячного доходу. Експертами встановлено, що на покупку нерухомості в Росії, в середньому доведеться відкладати трохи більше п'яти років, повідомила оціночна компанія.

Найважче доведеться жителям півдня: місячної зарплати вистачить на 0.65% квадратного метра житла. Зарплата в південному регіоні становить 33 168 рублів, а вартість одного метра нерухомості 50 891 рубль.

Швидше за все зберуть потрібну суму жителі Уралу і Північно-Західного федерального округу. Так, на Уралі середня зарплата дорівнює 51 726 рублям, а ціна квадратного метра 49 316 рублів.

Важливо розуміти, що наведені терміни - це ідеальний збіг обставин, при яких родина не орендує житло і з зарплати не віднімається 13% ПДФО. В іншому випадку, проміжок, за який вийде зібрати накопичення, по Росії виросте до 9 років.

У масштабі федеральних округів, найлегше накопичити на "двушку", при цьому знімаючи квартиру, сибірякам. У них піде на це 8 років. Кубанцям потрібно більше 17 років.

Як повідомляв Depo.Кубань, на російські прилавки потрапили небезпечні овочі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань