ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На нове житло кубанцям доведеться відкладати майже 10 років

Скільки необхідно буде відкладати заради придбання двокімнатної квартири площею 50 м. кв.

Depo.
8 листопада 2018 10:30
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", оціночна компанія "ФінЕкспертиза" взяла середні значення по рівню заробітної плати в регіоні та вартості квадратного метра житла.

За відомостями видання, передбачається, що на покупку житлоплощі буде відкладати сім'я з двох людина не менше 50% всього місячного доходу. Експертами встановлено, що на покупку нерухомості в Росії, в середньому доведеться відкладати трохи більше п'яти років, повідомила оціночна компанія.

Найважче доведеться жителям півдня: місячної зарплати вистачить на 0.65% квадратного метра житла. Зарплата в південному регіоні становить 33 168 рублів, а вартість одного метра нерухомості 50 891 рубль.

Швидше за все зберуть потрібну суму жителі Уралу і Північно-Західного федерального округу. Так, на Уралі середня зарплата дорівнює 51 726 рублям, а ціна квадратного метра 49 316 рублів.

Важливо розуміти, що наведені терміни - це ідеальний збіг обставин, при яких родина не орендує житло і з зарплати не віднімається 13% ПДФО. В іншому випадку, проміжок, за який вийде зібрати накопичення, по Росії виросте до 9 років.

У масштабі федеральних округів, найлегше накопичити на "двушку", при цьому знімаючи квартиру, сибірякам. У них піде на це 8 років. Кубанцям потрібно більше 17 років.

Як повідомляв Depo.Кубань, на російські прилавки потрапили небезпечні овочі.

Більше новин Кубані читайте на Depo.Кубань