На Росії через соцмережі збирають людей на мітинг за відставку Медведєва

Прихильники опозиційного політика Олексія Навального планують провести в Краснодарі мітинг за відставку прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва

Depo.
16 березня 2017 09:00
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Кубань, про це вчора, 15 березня, повідомив портал "Голос Кубані".

"Сьогодні буде подана мною заявка. Попередньо о 14:00 в Чистяковському гаю. Далі за погодженням з адміністрацією", - повідомив керівник краснодарського відділення партії Навального Мирослав Валькович в соціальній мережі.

У соціальній мережі "ВКонтакте" створена сторінка заходу, на сьогоднішній день більше 150 осіб відзначилися, як учасники мітингу. Акція має відбутися 26 березня в Чистяковському гаю о 14:00.

26 березня планується провести аналогічні акції і в інших містах Росії. У мерію Москви Олексієм Навальним подана заявка на проведення в цей день мітингу в центрі столиці, передбачається, що в акції візьмуть участь до 15 тисяч осіб.

Як повідомляв Depo.Кубань, 2 березня Фонд боротьби з корупцією Олексія Навального опублікував розслідування про елітну нерухомість Медведєва в Росії і за кордоном, яка, як стверджується в публікації, була придбана незаконним шляхом.

Навальний звинуватив прем'єр-міністра в створенні "багаторівневої корупційної схеми", заснованої на благодійних фондах, якими керують його довірені особи.

Завдяки фото з Інстаграма вдалося довести, що Медведєв буває в резиденції в Сочі, яка належить близьким до прем'єра людям, і користується яхтою, яку придбав його однокурсник.

Більше новин Кубані читайте на Depo.Кубань