ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

На Росії не знайшли тіла українських членів екіпажу затонулого судна "Герої Арсеналу"

Із 12 членів екіпажу судна, яке зазнало аварії в Керченській протоці, досі вважаються зниклими безвісти 8 осіб

Depo.
18 травня 2017 09:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили Depo.Кубань у прес-службі Морської рятувальної служби Росморрічфлоту.

За відомостями прес-служби, водолази Азово-Чорноморської філії ФБУ "Моррятслужба Росморрічфлоту" оглянули житлові приміщення судна "Герої Арсеналу", що під час шторму зазнало аварії і затонуло в південній частині Керченської протоки. Роботи проводилися за дорученням судновласника.

Для робіт були залучені судна "Меркурій" і "Водолаз Чебаненко". У спусках брали участь вісім водолазів. На глибинах до 47 метрів вони оглянули внутрішні приміщення кормовій частині судна. Загиблих членів екіпажу суховантажу "Герої Арсеналу" не виявлено.

Як повідомляв Depo.Кубань, у четвер, 19 квітня, в Чорному морі на відстані 19 морських миль від мису Залізний Ріг (Краснодарський край, Таманський півострів), поблизу Керченської протоки зазнав аварії суховантаж "Герої Арсеналу" (судновласник Gunes shipping, Туреччина, прапор Панама).

Судно прямувало з порту Азов Ростовської області в Туреччину, перевозячи зерно. На борту знаходився екіпаж з 12 осіб (дев'ять громадян України, двоє громадян Росії, один громадянин Грузії).

Причиною морської катастрофи став шторм. Суховантаж водотоннажністю 3,5 тисячі тонн розколовся надвоє і затонув. У перший день пошуків рятувальники витягли з води тіла трьох загиблих моряків. Серед них був росіянин Андрій Ведерников. Один член екіпажу врятувався. Подальші пошуки результатів не дали.

Більше новин Кубані читайте на Depo.Кубань