ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Росії жінка померла в лікарні через неправильно поставлену клізму

Жінка звернулася до залізничної лікарні лікарні за платною медичною допомогою, але від допомоги померла

Depo.
20 квітня 2018 16:36
ФОТО: depo.ua

За версією слідства, у липні 2016 року мешканка Кубані звернулася за платною медичною допомогою у "Відділкову клінічну лікарню на станції Краснодар" "РЖД", передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань".

Під час госпіталізації їй діагностували "закритий субкапітальний перелам лівостегнової кістки зі зміщенням уламків".

Відповідно до договору на надання платних медичних послуг, пацієнтці була призначена операція. При підготовці жінки до хірургічного втручанн сталася трагедія.

"Одним із підготовчих етапів проведення оперативного лікування була передопераційна підготовка товстого кишечника, при виконанні якої медичною сестрою був допущений технічний дефект - заподіяно пошкодження задньої стінки прямої кишки наконечником клізми, що призвело до ускладнень в стані здоров'я пацієнтки і подальшої смерті, - повідомили у прес-службі Південного СУТ СК РФ. - Цих наслідків можна було уникнути за умови належного та оперативного виконання співробітниками лікарні своїх професійних обов'язків".

Відносно співробітників лікарні порушено кримінальну справу за фактом надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки життя споживачів, які спричинили з необережності заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю і в подальшому смерть людини.

Як повідомляв Depo.Кубань, у Краснодарі провели пікет проти держпідтримки російських олігархів.

Більше новин Кубані читайте на Depo.Кубань