ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Подарунок до 1 вересня: На Кубані у дітей забрали шкільний автобус

У Краснодарському краї відтепер учням доведеться ризикувати життям по дорозі до школи

Depo.
17 серпня 2017 11:17
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Кубань, про це повідомляє "Жива Кубань".

За словами батьків, шкільний автобус, збираючи учнів і педагогів на заняття, долав кілометри доріг з крутими і складними поворотами. Ці дороги не обладнані пішохідними переходами і тротуарами, а це значить, що тепер дітям доведеться йти по проїжджій частині, в тому числі в темний час доби. У багатьох випадках, щоб подолати ділянку шляху до траси, потрібно буде підніматися в гору з ухилом до 40 градусів. Багатьом школярам доведеться йти по лісових ділянках території Національного природного парку, особливо охороняється. Тут можлива зустріч з небезпечними дикими тваринами.

І це тільки частина екстремального маршруту до школи. Найсерйознішою небезпеки діти будуть піддаватися на федеральній автомобільній трасі М27, яку вони будуть змушені переходити. По цій трасі автомобілі пересуваються зі швидкістю понад 90 - 100 км/ч.

При цьому видимість на дорозі, як розповідають стурбовані батьки, не більше 10-15 м.

"Подолати такі труднощі не під силу багатьом здоровим дітям, тим більше це буде непереборно для школяра з обмеженими можливостями здоров'я: навчальний заклад № 83 в селищі Каткова Щілина відвідує хлопчик-інвалід по опорно-руховому апарату", - кажуть громадські активісти.

За поясненнями про скасування автобуса батьки зверталися до представників місцевої влади. Так, з крайового Міністерства освіти та науки батьків перенаправили в департамент освіти міста Сочі. Але неодноразові спроби зв'язатися з керівником відомства не увінчалися успіхом.

Стурбовані за життя і здоров'я своїх дітей батьки написали лист губернатору Краснодарського краю і меру Сочі. Але відповіді також не було. І батьки, і самі діти з жахом чекають настання 1 вересня, адже дітям доведеться ризикувати життям заради знань.

Журналісти звернулася до Міністерства освіти, науки і молодіжної політики Краснодарського краю. У приймальні керівника кореспонденту дали контактний телефон провідного спеціаліста-експерта Віталія Полякова. Почувши запитання, поставлене кореспондентом з даної проблеми, провідний спеціаліст-експерт Міносвіти кинув трубку. Наступні спроби зв'язатися з ним виявилися марними.

Як повідомляв Depo.Кубань, на пляжі в Сочі утворився гейзер з нечистот.

Більше новин Кубані читайте на Depo.Кубань