ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Все для дітей: На Росії чиновники обіцяли дитсадок, а будуватимуть житловий комплекс

У Краснодарі дитячий сад на 150 місць перетворився в невелику прибудову 

Depo.
10 серпня 2017 14:30
ФОТО: depo.ua

У Музичному мікрорайоні повинен був з'явитися дитячий садок на 150 місць, однак влада вирішила обмежитися маленькою прибудовою на 20 місць, однак при цьому звести багатоповерховий житловий будинок, передає Depo.Кубань з посиланням на "Живу Кубань".

Йдеться про порожню ділянку землі на вулиці Московській, 112. В кінці липня на пустир приїхав мер міста Євген Первишов і депутат ЗСК Батирбій Тутарішев. Як повідомлялося в ефірі муніципального каналу "Краснодар +", на цьому місці вже в найближчому майбутньому повинна з'явитися не тільки сама будівля дошкільного закладу, а й дитячий майданчик, а також невелика зелена зона.

На ділі ж виявилося, що ніякого повноцінного дитячого садка на цьому пустирі не буде. Замість цього тут зведуть черговий житловий комплекс.

У листі за підписом заступника муніципальної освіти міста Краснодар Євгена Зіменко сказано: "За результатами звернення повідомляю, що між адміністрацією і ЗАТ "Краснодарпроектбуд" укладено договір оренди від 12.01.2015 № 4300021264 на земельну ділянку…площею 10 019 кв. м по вулиці Московській, 112 для багатоповерхового житлового будівництва. На дану земельну ділянку адміністрацією видано дозвіл від 28.12.2016 на будівництво житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями та підземно-надземним паркуванням в стилобаті. У вбудовано-прибудованих приміщеннях житлового комплексу передбачено дитячий дошкільний заклад на 20 місць".

Таким чином, дитячий сад на 150 місць перетворився в невелику прибудову на 20 місць.

Як повідомляв Depo.Кубань, на пляжі в Сочі утворився гейзер з нечистот.

Більше новин Кубані читайте на Depo.Кубань