ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Росіяни масово скаржаться на відпочинок у Краснодарському краї

Нарікання туристів викликали брудні пляжі та сміття на курортах Краснодарського краю

Depo.
18 серпня 2017 11:18
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Югополіс", понад 800 звернень надійшло на гарячу лінію Громадської палати (ГП) Росії з початку літнього сезону-2017.

"Усі ці заяви будуть розглянуті на профільних громадських слуханнях восени. У підсумку в ГП мають намір розробити рекомендації для Ростуризму", - йдеться в повідомленні.

Основна частина звернень стосувалася брудних пляжів і сміття в містах. Більшість подібних звернень надходило від відпочивальників у Краснодарському краї (більше 70%), зокрема в Анапі, Геленджику та Сочі.

"Із Сочі надходили скарги на погане прибирання номерів, брак чистоти в готелях, непривітний персонал. Хтось навіть підкреслив, що в їх готелі адміністратор не може "здрастуйте" сказати", - наводить прес-служба слова голови комісії ГП Росії з розвитку громадської дипломатії, гуманітарного співробітництва та збереженню традиційних цінностей Олени Суторміної.

Відзначимо, що росіяни щороку скаржаться на курорти Краснодарського краю. Влада Кубані регулярно запевняє громадськість, що планує боротися з порушеннями.

Турпотік на курорти Краснодарського краю стабільно зростає протягом останніх трьох років. У 2013 р в краї відпочили 11,8 млн туристів, в 2014 р. - 13,7 млн чоловік, в 2015 р - близько 15 млн туристів. У 2016 році турпотік досяг 15,8 млн людей.

Як повідомляв Depo.Кубань, на пляжі в Сочі утворився гейзер з нечистот.

Більше новин Кубані читайте на Depo.Кубань